• Softueri i kontrollit të shënimit me lazer
 • Kontrollues lazer
 • Kokë skaner galvo lazer
 • Fibër/UV/CO2/Lazer jeshil/Picosecond/Femtosecond
 • Optika lazer
 • Makinat me laser OEM/OEM |Shënimi |Saldim |Prerje |Pastrim |Prerje

Softueri i shënimit me lazer Linux dhe paneli me prekje i integruar

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi për njësi:E negociueshme
 • Kushtet e pagesës:100% paraprakisht
 • Metoda e pagesës:T/T, Paypal, Kartë Krediti...
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Sistemi i kontrollit të përpunimit lazer me bazë Linux dhe softuer për shënimin në fluturim

  Sistemi i kontrollit të përpunimit me lazer JCZ J1000 Linux miraton sistemin LINUX, duke integruar panelin e ekranit me prekje, softuerin e funksionimit dhe kontrolluesin lazer.Përdor një guaskë metalike me mbulim të plotë, me aftësi të fortë kundër ndërhyrjeve.Është me ndërfaqen e softuerit klasik JCZ, i lehtë për t'u përdorur, stabilitet i lartë, gjatësi e pakufizuar e të dhënave, shënimi i kodit me ultra shpejtësi, etj.

  J1000 përdoret gjerësisht në ushqim dhe pije, tuba dhe kabllo, mjekësi, duhan, elektronikë, qelq dhe industri të tjera.

  Ai gjithashtu mbështet anti-falsifikimin, gjurmueshmërinë, prodhimin inteligjent të MASH, etj.

  Shembuj të fotove

  Specifikimet

  Konfigurimet
  Sistemi Linux
  Kujtesa 1 GB
  Magazinimi 8 GB
  Madhësia e monitorit 10.4 inç
  Rezolucioni maksimal 800 * 600
  Lloji i monitorit Ekran kapacitiv
  Furnizimi me energji elektrike 12-24V/2A
  Porta Ethernet 1
  Porti Serial RS232 * 1
  USB 1
  IO Hyrja 2 Dalja 3
  Laser fibër/shifror E përputhshme

  Dimensioni i produktit

  vizatim

  Video e ngjashme


 • E mëparshme:
 • Tjetër: